הזמנת מיניבוס

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

לצערנו הרב התחבורה הציבורית בישראל לא נמצאת בשיאה ואינה מגיעה לכל מכל בארץ. במרכז הארץ ובדגש על גוש דן, התחבורה הציבורית צפופה, נוטה לאחר בלוחות הזמנים ואם אתם קבוצה גדולה של אנשים, לא בטוח כלל שתוכלו כולכם לנסוע באותו האוטובוס או לשבת באותו קרון רכבת עקב הצפיפות. לאור סיבות אלו נאלצים רבים הגרים במרכז להסתמך על רכבים פרטיים ולשאת בעלויות הרבות הכרוכות בכך: טסטים, חנייה, דלק וכו’. אומנם גם להחזקת רכב פרטי יש מגבלות. בעוד שאתם שולטים בזמן היציאה, במיזוג האוויר ונתיב הנסיעה, עדיין תסבלו ממגבלת המקום – 5 נוסעים ברכב פרטי ממוצע. אז מה עושים כאשר אתם קבוצה גדולה הרוצה להגיע למקום מסוים יחדיו ובנוחות? בהזמנת מיניבוס באזור המרכז היא הפתרון המושלם עבורכם.

למה הזמנת מיניבוס משלמת?

בהזמנת מיניבוס בחרת “הסעות מחלקה ראשונה” אתם זוכים בשירות שלא תקבלו בשום אמצעי תחבורה אחר. זמן היציאה וההגעה ליעד יהיה בדיוק לפי הזמנתכם. הנהגים שלנו משתמשים בתוכנות ניווט ולמכירים את הארץ לאורכה ולרוחבה והם ידאגו לאסוף אתכם בשעה שנקבע ושתגיעו ליעד בשעה הרצויה. כמו כן, במיניבוסים שלו יש מקומות גם לקבוצות של עד 20 איש וככה לא תצטרכו להוציא מספר רכבים לבילוי משותף ולהנות יחד בנסיעה. בנוסף, המיניבוסים שלנו מצוידים במערכת מיזוג אוויר איכותית, DVD וטלוויזיה, מטעני USB וגם מקרר. אנחנו בהסעות מחלקה ראשונה מבטיחים לכם נסיעה ללא דאגות עם כל הפינוקים. דרכנו תוכלו לבצע הזמנת מיניבוס בתל אביב לכל יעד בעיר ומחוצה לה.

הזמנת מיניבוס באזור המרכז ולכל מקום

הזמנת מיניבוס בתל אביב תחסוך ממכם המון כאב ראש – אתם שליטים לזמן שלכם ונהנים מכל ההטבות של הסעות מחלקה הראשונה. אנו מציעים שירות הסעה מסודרים לכל מקום בארץ וכל מאורע. רוצים להסיע חברים לחתונה? טיול ירושלים? כל מה שעליכם לעשות הוא להרים אלינו טלפון וישר נתייצב לשרותכם. אנחנו מבטיחים מחירים מעולים שייצאו יותר משתלמים עבור קבוצות גדולות המתכננות לנסוע בתחבורה ציבורית ובנוסף על תקבלו חוויות נסיעה טובה בהרבה עם כיסאות מפנקים כמו בלימוזינה. כאן באתר תוכלו לראות את שלל הרכבים ורמות הזמנת מיניבוס השונות על פי אבזור וסוג הרכב ולבחור את ההסעה המתאימה ביותר לתוכנית שלכם. הסעות מחלקה ראשונה מחכים לכם!