הסעות לארועים

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

אירוע צריך להיות יום של שמחה ואושר בו המארגנים והחוגגים יוכלו להנות מלרקוד, לאכול ולשתות והכי חשוב – לחזור הביתה בשלום. ברוב המוחלט של האירועים, מקום האירוע לא מתקיים במקום הקרוב לכל המוזמנים ולכן הם נאלצים להגיע אליו ברכב הפרטי באופן עצמאי. אם מדובר באירוע כמו חתונה, אורחים רבים לא רק שיצטרכו להוציא כסף על הנסיעה אלא גם לא יוכלו לשתות ו/או יצטרכו לחזור מוקדם הביתה על מנת לא לנהוג עייפים. אם מדובר על אירוע כמו בר מצווה לחברים, הורים רבים יצטרכו להסיע את ילדיהם הלוך ושוב דבר שאולי ימנע מכמה מהמוזמנים להגיע. על מנת להבטיח שכל המוזמנים יגיעו ויחזרו בשלום אנו מציעים לכם שירות הסעות לארועים במיניבוס נוח ויוקרתי.


הסעות לארועים לאירוע שמח יותר

הסעה לבת מצווה במרכז או הסעות לחתונות במרכז עושים עם הסעות מחלקה ראשונה ונהנים מאירוע בראש שקט יותר. במיניבוסים שלנו יכולים לנסוע עד 20 איש ובכך ניתן לרכז מספר גדול של אורחים ברכב אחד. הנהג שלנו יאסוף את האורחים במקום איסוף מוגדר הקרוב אליהם או יבצע איסוף ממספר מקומות על פי בקשתכם וייקח אותם אל מקום האירוע המרוחק בנוחות נסיעה מפנקת עם מערכות מולטימדיה מתקדמות ואינטרנט אלחוטי וכן כסאות נוחים של רכב יוקרתי שאף דודה לא תוכל להתלונן עליהם.
בעזרתנו כל האורחים יוכלו להנות עד השעות הקטנות של הלילה בידיעה שנהג אחראי מתאם החברה שלנו מחכה לקחת אותם הביתה בבטחה. אנו מציעים גם שירות הסעות בר מצווה לכותל כדי לחסוך הוצאת רכבים רבים אל האתר לחסוך ממכם לשבור את הראש במציאת חנייה ולוודא שכל המוזמנים מגיעים בזמן. הסעה לבת מצווה במרכז והסעות בר מצווה לירושלים עושים עם הסעות מחלקה ראשונה לנסיעה מפנקת כמו בלימוזינה. 


הסעות לחתונות במרכז ברכב יוקרה

בהסעות מחלקה ראשונה תמצאו שירות הסעות לארועים במספר כלי רכב לפי רמות אבזור שונות החל ממיניבוס תיירים סטנדרטי הכולל מיזוג אוויר חזק וכיסאות נוחים ועד מיניבוס סופר VIP עם כסאות כורסא מסתובבים ומושבים מפנקים בגימור יוקרתי. במיניבוסים תוכלו למצוא טלוויזיות בהן תוכלו להקרין למוזמנים תמונות של החתן והכלה וכן מקררים מהם תוכלו להגיש שתייה ואוכל. צרו קשר עוד היום וצרו לעצמכם ולאורחים שלכם אירוע טוב יותר.