הסעות לבר\בת מצווה בכותל

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

אז בשעה טובה, הילד גדל והגיע הזמן לחגוג לו את מסיבת בר המצווה. רבים מהמשפחות בישראל בוחרות לחגוג את האירוע באווירה יהודית ומסורתית, בכותל.
לרוב, חגיגת בר מצווה בכותל מתחילה כבר בנסיעה לירושלים – כאשר, משפחות רבות לא מתפשרות על פחות משירותי הסעות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כאשר, המטרה היא שגם מהלך הנסיעה יהווה כחלק בלתי נפרד מהחוויה.
אם גם אתם מתכננים חגיגת בר/ בת מצווה בכותל ומבקשים לפנק את עצמכם ואת המשפחה בנסיעות VIP תשמחו לגלות כי First Class Transportation תהווה כבחירה הנכונה ביותר עבור המטרה.

מה צפוי לכם במסגרת שירותי ההסעות לבר/בת מצווה?


התשובה לשאלה מה צפוי לכם בשירותי ההסעות תלויה, בחברה ובכלי הרכב אשר נבחרו עבור המטרה – אם אתם בוחרים בשירותי VIP אתם עתידים ליהנות מהסעות בסטנדרטים בלתי מתפשרים – כך שתוכלו להעביר את הנסיעה בשיחה עם בני המשפחה, בשירה (בכל זאת, זה הזמן להיכנס לאווירה של החגיגה), בהקשבה למוזיקה, בצפייה בטלוויזיה או בכל דרך אחרת אשר תתאים לכם. בכל מקרה, תוכלו ליהנות מישיבה נוחה, ממיזוג אוויר באיכות גבוהה, מנהג אדיב אשר ישמח לענות לכם על כל שאלה ומידיעה שאתם עתידים להגיע בצורה בטוחה ובזמן אל הכותל ושהנהג יחכה לכם עד שתסיימו את החגיגה ויהיה מוכן לקחת אתכם אל היעד הבא.
כמובן, שבכדי ליהנות משירותי הסעות העונים על מלוא הציפיות חשוב לתכנן את לוחות הזמנים ואת תחנות העצירה מבעוד מועד ולתאם את כל הפרטים מול נציג מטעם חברת ההסעה.  

שירותים בסטנדרטים בלתי מתפשרים


אם גם אתם מעוניינים בשירותי הסעות לבר/ בת מצווה בכותל ומבקשים ליהנות מנסיעה במיניבוסים יוקרתיים ומאובזרים בקפידה, אשר עצם הנסיעה בהם מהווה כחוויה כיפית ומהנה, First Class Transportation זאת הכתובת בעבורכם.
המיניבוסים החדישים והממוזגים של החברה כוללים מגוון רחב של פינוקים כמו: DVD, עידן פלוס, חיבור לרשת אלחוטית, מושבים מפנקים עם משענות מתכווננות ועוד מגוון רחב של אבזור מפנק ומושקע.
החברה שמה דגש על טיב השירות ומקפידה להעניק ייעוץ מקצועי, לעמוד בלוחות הזמנים ולהעסיק צוות מקצועי אשר כולל בין היתר, נהגים אדיבים ובעלי ניסיון של שנים.
מוזמנים ליצור קשר עם החברה ולעשות צעד ראשון בדרך לנסיעה מפנקת ומהנה לירושלים ובחזרה.