הסעות עובדים

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חברות רבות המעסיקות מספר גדול של עובדים מוצאות את עצמן שוקלות שתי אפשרות – או לקבוע עבור העובדים להגיע באופן עצמאי לעבודה ולשלם להם עבור הנסיעה או לארגן עבורם הסעה משותפת. האופציה הראשונה עלולה להוביל למספר בעיות. דבר ראשון, לא כל עובד מחזיק רכב פרטי וכאשר מקום העבודה נמצא במיקום מרוחק מביתו הוא יאלץ להסתמך על אמצעי תחבורה ציבורית שלוחות הזמנים שלהם לאו דווקא תואמים את סדר העבודה שלו. אותם עובדים שיתקשו להגיע למקום העבודה ככל הנראה ילכו לחפש עבודה אחרת שתתאים יותר עבורם. הסעות עובדים מבטיחות שכל העובדים יגיעו בשעה המתאימה לעבודה וייקחו את כולם גם חזרה הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומתיש. וזו הסיבה מדוע כל כך הרבה חברות בוחרות באופציה זו.

הסעות עובדים בהסעות מחלקה ראשונה

חברת הסעות מחלקה ראשונה פועלת מזה יותר מעשור והתפתחה להיות אחת מחברות ההסעות המובילות בישראל עם אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים מרוצים. אנו מפעילים מספר קווי עובדים קבועים עבור חברות שונות ומסייעים להם לשמור על עבודה רציפה בהחלפת משמרות לאורך היום וגם בשעות הקטנות של הלילה. קווי עובדים יכולים להיות מתאימים גם למפעלים גדולים ולמקומות עבודה גדולים נוספים כמו מלונות אך גם מקומות קטנים ומרוחקים יותר מערים יכולים להנות מן היתרונות של הסעות עובדים. במיניבוסים שלנו תמצאו תא מטען גדול שיוכל לסייע לעובדים עם הציוד שלהם וכן הם נגישים עבור בעלי מוגבלויות בתנועה עם מדרגות נוחות. כאן באתר תוכלו לקרוא על שלל הלקוחות שלנו וחוות הדעת שלהם על הסעות מחלקה ראשונה ואנו מתגאים בכל מילה שכתובה שם.

לכל עבודה ולכל דרישה

מי שיבחר בהסעות מחלקה ראשונה להיות חברת ההסעות שלו יקבל  שירות אדיב וסבלני במיוחד עם תודעת שירות מהמעלה הראשונה. כל הנהגים שלנו עוברים הכשרה מקיפה כך שיחד עם טכנולוגיות הבטיחות המתקדמות של הרכב מובטחת לכם נסיעה בטוחה ורגועה. את הנהגים אנו מתדרכים לפני כל נסיעה כך שיתאימו עצמם ואת רכבם עבור הלקוחות. אנו מודעים עד כמה הזמנים שלכם חשובים בעיקר אם מדובר על צוות עובדים שחייב להגיע בזמן לעבודה ואנו נעשה הכל על מנת לעמוד בלוח הזמנים ונתייצב הרבה לפני הזמן שנקבע על מנת להבטיח זאת. רצו קשר עוד היום ושריינו את ההסעה שלכם.