הסעות עובדים

נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

כיום, רוב הארגונים והחברות מבינים את החשיבות הגבוהה של שמירה על שביעות רצון העובדים. כאשר, השקעה בעובדים ובתנאי העבודה אותם הם מקבלים, תגדיל את המוטיבציה ואת הלויאליות למקום העבודה ובכוחה גם למנוע מצב של בריחת מוחות.
מהסיבה הזאת, לצד ימי כיף, מתנות ופינוקים, רבים מבעלי החברות  והארגונים משקיעים לא מעט תשומת לב גם לכל מה שקשור לנושא של הסעות עובדים.
כיום, כל מי שתר אחר שירותי הסעות עובדים, עתיד לגלות אפשרויות שונות כאשר, לצד האוטובוסים הסטנדרטים, ניתן למצוא גם מיניבוסים חדישים ויוקרתיים, אשר מאפשרים לעובדים ליהנות משירותי הסעות VIP – על כל המשתמע מכך.  

הקפדה על תכנון מקדים


חשוב שכל מי שזקוק לשירותי הסעות עובדים יבין תחילה את מלוא הדרישות והצרכים ובין היתר:

  • עבור כמה עובדים שירותי ההסעות מיועדים – האם יש צורך באוטובוס או אולי מיניבוס יכול להוות כפתרון מושלם.
  • בכמה נקודות איסוף יש צורך לעצור וכמובן, מהן אותן הנקודות.
  • לוחות הזמנים – מתי ההסעות אמורות להגיע למקום העבודה ומתי ההסעה אמורה לצאת חזרה ממקום העבודה.
  • תקציב – גובה התקציב אשר יוקצה למטרת הנסיעות, ישפיע במידה רבה הן על בחירת חברת ההסעות והן על סוג כלי הרכב.
  • בקשות מיוחדות – במידה ויש בקשות מיוחדות לגבי שירותי ההסעות, חשוב לשים דגש גם על הנושא הזה ולוודא שהחברה אשר נבחרת למטרה, אכן ערוכה לספק מענה על אותן הבקשות.

תכנון מקדים, מקיף וקפדני יהווה כדרך להבטיח שירותי הסעות אשר יענו על מלוא הצרכים והציפיות.

מעוניינים בשירותי הסעות עובדים?


אם גם אתם נמצאים בחיפוש אחר שירותי הסעות עובדים ומבקשים לפנק את העובדים בשירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית, חשוב שתכירו את First Class Transportation ואת שירותי ההסעות המוצעים על ידה.
החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מיניבוסים חדישים, מרווחים ויוקרתיים, אשר כוללים שפע של אביזרי נוחות ופינוקים שונים ובין היתר: חיבור לאינטרנט אלחוטי, מושבים רכים עם משענות מתכווננות, שקע USB, מקרר, מכשיר DVD, חיבור לעידן פלוס ורשימת האבזור עוד ארוכה.
לקבלת מלוא הפרטים על שירותי החברה ועל הסעות עובדים מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם First Class Transportation והצוות המקצועי והאדיב של החברה ישמח להעניק על כל הפרטים ולהשיב על כל שאלה אשר עולה.